سوتی های خاک برسری محیط کار

ساخت وبلاگ
چکیده : اتاق کارم یه اتاق تقریبا 30 متریه که چهار نفری هر کدوم یه گوشه ای مشغولیم. که یکی از همکارا یه آقای ... با عنوان : سوتی های خاک برسری محیط کار بخوانید :
اتاق کارم یه اتاق تقریبا 30 متریه که چهار نفری هر کدوم یه گوشه ای مشغولیم. که یکی از همکارا یه آقای 27 ساله و مجرده و من و دو تا از همکارای دیگه که خانومیم و متاهل. فکر کنین وقتی ما میخواییم با هم حرف بزنیم ناخواسته خیلی از حرفهامونو اون آقا هم متوجه میشه و این خیلی ضایعست میدونم.

چند وقت پیش داشتیم در مورد خیانت همسر و اعتماد کردن به همسر حرف میزدیم که این همکارم که نامزد بود گفت من مجبورم در حال حاضر بهش اعتماد کنم (همسرش یه شهر دیگه بودن) چون اگه قرار باشه بهم خیانت کنه و من حس کنم این موضوع رو تا برسم خونه کارشون تموم شده!!!!!!!!!!!!!!!! برای چند ثانیه هممون خشکمون زد(دقیقا شبیه خانوم لوبیا تو کارتون رنگو) بعدش دیگه من از حال رفتم از فرط خنده یواشکی پشت مانیتورم:)))))))))))))))))

یا خود من:  در مورد مردای قدیمی و مرام و منششون که اگه دو تا زن هم اختیار میکردن اینقدر مدیریتشون خوب بود که بین زناشون دعوا نمیشد و این چیزا صحبت بود که یهو من برگشتم گفتم : آره بابای من یه دوست خیلی قدیمی داره که ما بهش میگیم عمو دو تا زن داره اینقدر بین اینا عدالت رو رعایت میکنه که هیچ وقت بحثی بینشون راه نمیفته . یه شب تو اتاق اینه یه شب تو اتاق اونه :|:|:|

خلاصه اتاق در سکوت محضی فرو رفت :)))))))))))))))))))))))))))))

بوخودا بدون منظور گفتم اما از چشمای گرد شده همکارام فهمیدم که  نکته خاک برسریشو گرفته بودن :D:D:D

الی ماشاءالله سوتی دادیم تو این چند سال:))

 

سوتی های خاک برسری,...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت: 15:43